PCSX2 1.6.0 - en to nl_NL translation catalogue (561 entries)

en: 
    
    Press Ok to go to the Plugin Configuration Panel.
nl_NL: 
    
    Druk op OK om naar het Plugin-configuratiepaneel te gaan.

en: 
    Note: Duplicate/Rename/Create/Delete will NOT be reverted with 'Cancel'.
nl_NL: 
    Opmerking: Dupliceren/Hernoemen/Maken/Wissen wordt NIET teruggezet met 'Annuleren'.

en:              Multitap-%u--Port-%u
nl_NL:              Multitap-%u--Poort-%u

en:  (default)
nl_NL:  (standaard)

en: %s Commandline Options
nl_NL: %s Commandline Opties

en: %s Critical Error
nl_NL: %s Kritieke Fout

en: %s Extensions not found.  The R5900-32 recompiler requires a host CPU with SSE2 extensions.
nl_NL: %s Extensies niet gevonden.  De R5000-32-recompiler vereist een host-CPU met SSE2-extensies.

en: %s Extensions not found.  microVU requires a host CPU with SSE2 extensions.
nl_NL: %s Extensies niet gevonden.  microVU vereist een host-CPU met SSE2-extensies.

en: %s First Time Configuration
nl_NL: %s Beginsconfiguratie

en: %s Plugin Override Error!  The following file does not exist or is not a valid %s plugin:
nl_NL: %s Plugin-omzeilfout! Het volgende bestand bestaat niet, of is geen geldige %s-plugin:

en: %s is starting from a new or unknown folder and needs to be configured.
nl_NL: %s begint met een nieuwe of onbekende map en moet worden geconfigureerd.

en: %s is switching to local install mode.
nl_NL: %s schakelt over naar de lokale installatiemodus.

en: %s plugin failed to initialize.  Your system may have insufficient memory or resources needed.
nl_NL: %s plugin kan niet worden geïnitialiseerd. Uw systeem heeft mogelijk onvoldoende geheugen of bronnen.

en: %s plugin failed to open.  Your computer may have insufficient resources, or incompatible hardware/drivers.
nl_NL: %s plugin kan niet worden geopend. Uw computer heeft mogelijk onvoldoende bronnen of incompatibele hardware/stuurprogramma's.

en: &About...
nl_NL: &Over...

en: &Appearance
nl_NL: &Uiterlijk

en: &Apply
nl_NL: &Toepassen

en: &Back
nl_NL: &Terug

en: &Backup before save
nl_NL: &Backup vóór het opslaan

en: &CDVD reads
nl_NL: &CDVD lezen

en: &Cancel
nl_NL: &Annuleren

en: &Capture
nl_NL: &Screenshot

en: &Close
nl_NL: &Sluiten

en: &Config
nl_NL: &Instellingen

en: &Console to Stdio
nl_NL: &Console naar Stdio

en: &Convert card
nl_NL: &Kaart omzetten

en: &Core GS Settings...
nl_NL: &Core GS-Instellingen...

en: &Create a new card ...
nl_NL: &Nieuwe kaart aanmaken ...

en: &Dark theme
nl_NL: &Donker thema

en: &Delete card
nl_NL: &Kaart verwijderen

en: &Disable all
nl_NL: &Alles uitschakelen

en: &Eject card
nl_NL: &Kaart loskoppelen

en: &Enable all
nl_NL: &Alles inschakelen

en: &Finish
nl_NL: &Voltooien

en: &Help
nl_NL: &Hulp

en: &Home
nl_NL: &Thuis

en: &Huge
nl_NL: &Reusachtig

en: &Insert card ...
nl_NL: &Kaart insteken ...

en: &Large
nl_NL: &Groot

en: &Light theme
nl_NL: &Licht thema

en: &Load state
nl_NL: &Spelstaat laden

en: &Logging...
nl_NL: &Loggen...

en: &Memory cards
nl_NL: &Geheugenkaarten

en: &Misc
nl_NL: &Divers

en: &Next >
nl_NL: &Volgende >

en: &No
nl_NL: &Nee

en: &No disc
nl_NL: &Geen schijf

en: &Normal font
nl_NL: &Normaal lettertype

en: &Open Debug Window...
nl_NL: &Open Debugscherm...

en: &Plugin Settings...
nl_NL: &Plugininstellingen...

en: &Plugin/BIOS Selector
nl_NL: &Plugin/BIOS-kiezer

en: &Recording
nl_NL: &Opnemen

en: &Rename card ...
nl_NL: &Kaart hernoemen ...

en: &Restore Default
nl_NL: &Standaardwaarden Herstellen

en: &Run ELF...
nl_NL: &Voer ELF uit...

en: &Save
nl_NL: &Opslaan

en: &Save state
nl_NL: &Spelstaat opslaan

en: &Save...
nl_NL: &Opslaan...

en: &Show Console
nl_NL: &Toon Console

en: &Small
nl_NL: &Klein

en: &Sources
nl_NL: &Bronnen

en: &System
nl_NL: &Systeem

en: &Window Settings...
nl_NL: &Vensterinstellingen...

en: &Yes
nl_NL: &Ja

en: 16 and 32 MB cards have roughly the same compatibility factor.
nl_NL: 16 en 32 MB kaarten hebben ongeveer dezelfde compatibiliteitsfactor.

en: 16MB File
nl_NL: 16MB Bestand

en: 32MB File
nl_NL: 32MB Bestand

en: 64MB File
nl_NL: 64MB Bestand

en: 8 MB [most compatible]
nl_NL: 8 MB [meest compatibel]

en: 8MB File
nl_NL: 8MB Bestand

en: < &Back
nl_NL: < &Terug

en: A configured folder does not exist.  Should %s try to create it?
nl_NL: Een geconfigureerde map bestaat niet. Moet %s proberen hem te maken?

en: A file could not be created.
nl_NL: Een bestand kon niet worden aangemaakt.

en: A safe and easy way to make sure that all speedhacks are completely disabled.
nl_NL: Een veilige en eenvoudige manier om ervoor te zorgen dat alle snelheidshacks volledig zijn uitgeschakeld.

en: A typical size for 3rd-party memory cards which should work with most games.
nl_NL: Een standaardformaat voor geheugenkaarten van derden die bij de meeste spellen zouden moeten werken.

en: Abort
nl_NL: Afbreken

en: About %s
nl_NL: Over %s

en: Access denied to memory card: 
    
    %s
nl_NL: Toegang geweigerd tot geheugenkaart: 
    
    %s

en: Actual DMA event processing and data transfer logs.
nl_NL: Werkelijke DMA-eventverwerking en gegevensoverdracht logboeken.

en: Actual data transfer logs, bus right arbitration, stalls, etc.
nl_NL: Actuele logboeken van gegevensoverdracht, bus right arbitrage, vastlopers, enz.

en: Adaptive
nl_NL: Adaptief

en: Aggressive
nl_NL: Agressief

en: All Files (*.*)
nl_NL: Alle Bestanden (*.*)

en: All GIFtag parse activity; path index, tag type, etc.
nl_NL: Alle GIFtag parseactiviteit; padindex, tagtype, etc.

en: All Supported (%s)
nl_NL: Alle Ondersteunde (%s)

en: All VIFcode processing; command, tag style, interrupts.
nl_NL: Alle VIFcodeverwerking; commando, tagstijl, interrupts.

en: All known hardware register accesses (very slow!); not including sub filter options below.
nl_NL: Alle bekende hardware register-toegangen (erg traag!); exclusief subfilteropties hieronder.

en: All known hardware register accesses, not including the sub-filters below.
nl_NL: Alle bekende hardware-registertoegangen, exclusief de onderstaande subfilters.

en: All options are for the current session only and will not be saved.
nl_NL: Alle opties zijn alleen voor de huidige sessie, en worden niet opgeslagen.

en: All processing involved in Path3 Masking
nl_NL: Alle verwerking die betrokken is bij Path3 Maskering

en: Always ask when booting
nl_NL: Altijd vragen bij opstarten

en: Always hide mouse cursor
nl_NL: Muiscursor altijd verbergen

en: Always use this option if you want the safest and surest memory card behavior.
nl_NL: Gebruik altijd deze optie als u het veiligste en zekerste gedrag van de geheugenkaart wilt.

en: An error occurred while trying to open the file:
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij openen van bestand:

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Applying settings...
nl_NL: Instellingen toepassen...

en: Aspect Ratio:
nl_NL: Beeldverhouding:

en: Assertion Failure -
nl_NL: Beweringsfout -

en: At folder:
nl_NL: Op map:

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto-eject memory cards when loading savestates
nl_NL: Geheugenkaarten automatisch uitwerpen bij het laden van savemomenten

en: Automatic &Gamefixes
nl_NL: Automatische &Spelfixes

en: Automatically applies needed Gamefixes to known problematic games
nl_NL: Past automatisch de benodigde Spelfixes toe op bekende problematische spellen

en: Automatically manage saves based on running game
nl_NL: Saves automatisch beheren op basis van het lopende spel

en: Automatically manages memory card contents so that the console only sees files related to the currently running software. Allows you to drag-and-drop files in and out of the memory card with your standard file explorer. This is still experimental, so use at your own risk!
nl_NL: Beheer de geheugenkaartinhoud automatisch, zodat de console alleen bestanden ziet die gerelateerd zijn aan de lopende software. Hiermee kunt u bestanden in en uit de geheugenkaart slepen en neerzetten met uw standaard bestandsverkenner. Dit is nog steeds experimenteel, dus gebruik het op eigen risico!

en: BIOS Search Path:
nl_NL: BIOS Zoekpad:

en: Balanced
nl_NL: Gebalanceerd

en: Base Framerate Adjust:
nl_NL: Basis Verversingssnelheid Aanpas:

en: Big thanks to everyone who contributed to the project throughout the years.
nl_NL: Hartelijk dank aan iedereen die door de jaren heen aan het project heeft bijgedragen.

en: Blockdumps (%s)
nl_NL: Blokdumps (%s)

en: Boo&t BIOS
nl_NL: Sta&rt BIOS

en: Boo&t CDVD (full)
nl_NL: Sta&rt CDVD (&volledig)

en: Boo&t ISO (full)
nl_NL: Sta&rt ISO (&volledig)

en: Boot CDVD (&fast)
nl_NL: Start CDVD (&snel)

en: Boot ISO (&fast)
nl_NL: Start ISO (&snel)

en: Boot the VM using the current CD/DVD source media
nl_NL: Start de VM op met behulp van de huidige CD/DVD-bronmedia

en: Boot the VM using the current ISO source media
nl_NL: Start de VM op met behulp van de huidige ISO-bronmedia

en: Boot the VM without any source media
nl_NL: Start de VM op zonder bronmedia

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Browse for an ISO that is not in your recent history.
nl_NL: Bladeren naar een ISO die niet in uw recente geschiedenis staat.

en: Browse...
nl_NL: Bladeren...

en: C&lear
nl_NL: W&issen

en: C&lear all settings...
nl_NL: A&lle instellingen wissen...

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cannot apply new settings, one of the settings is invalid.
nl_NL: Kan geen nieuwe instellingen toepassen, één van de instellingen is ongeldig.

en: Cannot apply settings...
nl_NL: Kan instellingen niet toepassen...

en: Cannot load ELF binary image.  The file may be corrupt or incomplete.
nl_NL: Kan ELF binary image niet laden.  Het bestand is mogelijk beschadigd of onvolledig.

en: Cannot load savestate.  It is of an unknown or unsupported version.
nl_NL: Kan savemoment niet laden.  Het is van een onbekende of niet-ondersteunde versie.

en: Cannot load this savestate. The state is an unsupported version.
nl_NL: Kan deze savemoment niet laden. De huidige staat is een niet-ondersteunde versie.

en: Card (file) name
nl_NL: Kaart (bestands) naam

en: Card size
nl_NL: Kaartgrootte

en: Card:
nl_NL: Kaart:

en: Change the language only if you need to.
    The system default should be fine for most operating systems.
nl_NL: Wijzig de taal alleen als dat nodig is.
    De standaardinstelling van het systeem zou goed moeten zijn voor de meeste besturingssystemen.

en: Chop / Zero
nl_NL: Hakken / Nul

en: Clamping Mode
nl_NL: Afklemmodus

en: Classic black color scheme for people who enjoy having text seared into their optic nerves.
nl_NL: Klassiek zwart kleurenschema voor mensen die ervan houden om tekst in hun ogen te laten schroeien.

en: Clear ISO list
nl_NL: ISO-lijst wissen

en: Clear the log window contents
nl_NL: Wis de inhoud van het logvenster

en: Clears all %s settings and re-runs the startup wizard.
nl_NL: Wist alle %s-instellingen en start de opstartwizard opnieuw.

en: Click the Browse button to select a different folder for PCSX2 plugins.
nl_NL: Klik op de Bladeren-knop om een andere map voor PCSX2-plug-ins te selecteren.

en: Click the Browse button to select a different folder where PCSX2 will look for PS2 BIOS roms.
nl_NL: Klik op de Bladeren-knop om een andere map te selecteren waar PCSX2 naar PS2-BIOS roms zoekt.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close this log window; contents are preserved
nl_NL: Sluit dit logvenster; inhoud wordt bewaard

en: Closing %s may be hazardous to your health
nl_NL: Het sluiten van %s kan gevaarlijk zijn voor uw gezondheid

en: Completing tasks...
nl_NL: Taken voltooien...

en: Components Overrides Warning
nl_NL: Componenten-omzeilwaarschuwing

en: Components Selectors - %s
nl_NL: Componentenkiezers - %s

en: Compressed (%s)
nl_NL: Gecomprimeerd (%s)

en: Config Overrides Warning
nl_NL: Stel omzeilwaarschuwing in

en: Configuration Guide
nl_NL: Configuratie-handleiding

en: Configure...
nl_NL: Configureren...

en: Configured %s plugin is not a valid PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
nl_NL: De geconfigureerde %s plugin is geen geldige PCSX2-plugin, of is bedoeld voor een oudere niet-ondersteunde versie van PCSX2.

en: Configured plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
nl_NL: Geconfigureerde plugin is geen PCSX2-plugin, of is bedoeld voor een oudere niet-ondersteunde versie van PCSX2.

en: Confirm CDVD source change
nl_NL: Bevestig CDVD-bronverandering

en: Confirm ISO image change
nl_NL: Bevestig verandering van ISO-image

en: Confirm PS2 Reset
nl_NL: Bevestig PS2 Reset

en: Confirm clearing ISO list
nl_NL: Bevestig wissen van de ISO-lijst

en: Constant skipping
nl_NL: Constant overslaan

en: Convert
nl_NL: Omzetten

en: Convert ...
nl_NL: Converteren ...

en: Convert a memory card to a different format
nl_NL: Converteer een geheugenkaart naar een ander formaat

en: Convert memory card
nl_NL: Omzetten van geheugenkaart

en: Convert this memory card to a folder of individual saves.
nl_NL: Zet deze geheugenkaart om naar een map met individuele saves.

en: Convert this memory card to or from a folder memory card. Creates a duplicate of the current memory card in the new type.
    
    Note: Only available when a memory card is formatted. Not available for PSX memory cards.
nl_NL: Converteer deze geheugenkaart naar of van een geheugenkaartmap. Creëert een duplicaat van de huidige geheugenkaart in het nieuwe type.
    
    Opmerking: Alleen beschikbaar als een geheugenkaart is geformatteerd. Niet beschikbaar voor PSX-geheugenkaarten.

en: Convert:
nl_NL: Omzetten:

en: Copy failed!
nl_NL: Kopiëren mislukt!

en: Could not create a memory card: 
    
    %s
nl_NL: Kon een geheugenkaart niet maken: 
    
    %s

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create &Blockdump
nl_NL: Blokdump &Aanmaken

en: Create ...
nl_NL: Maken ...

en: Create a duplicate of this memory card ...
nl_NL: Maak een duplicaat van deze geheugenkaart ...

en: Create a new memory card
nl_NL: Maak een nieuwe geheugenkaart aan

en: Create a new memory card and assign it to this Port.
nl_NL: Maak een nieuwe geheugenkaart en wijs deze toe aan deze Poort.

en: Create a new memory card.
nl_NL: Maak een nieuwe geheugenkaart.

en: Create folder?
nl_NL: Map aanmaken?

en: Create memory card
nl_NL: Maak geheugenkaart aan

en: Created on
nl_NL: Gemaakt op

en: Creates a block dump for debugging purposes.
nl_NL: Maakt een blockdump aan voor foutopsporingsdoeleinden.

en: Custom Window Size:
nl_NL: Aangepaste venstergrootte:

en: Custom folder:
nl_NL: Aangepaste map:

en: Cycle to next slot
nl_NL: Doorgaan naar het volgende slot

en: Cycle to prev slot
nl_NL: Teruggaan naar het vorige slot

en: Cycles the current save slot in +1 fashion!
nl_NL: Doorloopt de huidige save-slot op +1 manier!

en: Cycles the current save slot in -1 fashion!
nl_NL: Doorloopt de huidige save-slot op -1 manier!

en: D&uplicate card ...
nl_NL: Kaart &dupliceren ...

en: Default soft-tone color scheme.
nl_NL: Standaard softtone-kleurenschema.

en: Default to fullscreen mode on open
nl_NL: Standaard openen in volledig scherm modus

en: Delay VIF1 Stalls (VIF1 FIFO) - For SOCOM 2 HUD and Spy Hunter loading hang.
nl_NL: Vertraag VIF1-stalls (VIF1 FIFO) - Voor SOCOM 2 HUD en Spy Hunter vastloper bij laden.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete memory file?
nl_NL: Geheugenbestand verwijderen?

en: Detailed logging of CDVD hardware.
nl_NL: Gedetailleerde logging van CDVD-hardware.

en: Detailed logging of the Motion (FMV) Decoder hardware unit.
nl_NL: Gedetailleerde logging van de Motion (FMV) Decoder-hardwareeenheid.

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped EE memory space.
nl_NL: Directe geheugentoegang tot onbekende of niet-toegewezen EE-geheugenruimte.

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped IOP memory space.
nl_NL: Directe geheugentoegang tot onbekende of niet-toegewezen IOP-geheugenruimte.

en: Disable Framelimiting
nl_NL: Framebegrenzing Uitschakelen

en: Disable window resize border
nl_NL: Uitschakelen van rand voor venstergrootte

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled [default]
nl_NL: Uitgeschakeld [standaard]

en: Disables all log source filters.
nl_NL: Schakelt alle logbronfilters uit.

en: Disables this popup and whatever response you select here will be automatically used from now on.
nl_NL: Schakelt deze pop-up uit, en het geselecteerde antwoord wordt vanaf nu automatisch gebruikt.

en: Disasm of COP0 instructions (MMU, cpu and dma status, etc).
nl_NL: Disasm van COP0-instructies (MMU-, cpu- en dma-status, enz.).

en: Disasm of executing core instructions (excluding COPs and CACHE).
nl_NL: Disasm van het uitvoeren van kerninstructies (exclusief COP's en CACHE).

en: Disasm of the EE's VU0macro co-processor instructions.
nl_NL: Disasm van de VU0macro co-processorinstructies van de EE.

en: Disasm of the EE's floating point unit (FPU) only.
nl_NL: Disasm van de floating-point unit (FPU) van de EE.

en: Disasm of the IOP's GPU co-processor instructions.
nl_NL: Disasm van de GPU co-processorinstructies van het IOP.

en: Disc Images (%s)
nl_NL: Schijfimages (%s)

en: Do not show this dialog again.
nl_NL: Laat dit scherm niet nog een keer zien.

en: Do you want to swap discs or boot the new image (system reset)?
nl_NL: Wilt u schijven verwisselen of nieuwe image starten (systeemreset)?

en: Do you want to swap discs or boot the new image (via system reset)?
nl_NL: Wilt u schijven verwisselen of nieuwe image starten (via systeemreset)?

en: Dock log window to main PCSX2 window
nl_NL: Dock logvenster naar hoofd PCSX2-venster

en: Double-click toggles fullscreen mode
nl_NL: Dubbelklik activeert volledig scherm modus

en: Drag and Drop Error
nl_NL: Sleep en Plaats fout

en: Drag cards to or from PS2-ports
nl_NL: Sleep kaarten van of naar PS2-poorten

en: Dumps detailed information for PS2 executables (ELFs).
nl_NL: Dumpt gedetailleerde informatie voor uitvoerbare PS2-bestanden (ELFs).

en: Dumps various GIF and GIFtag parsing data.
nl_NL: Dumpt verschillende GIF- en GIF-tag parsegegevens.

en: Dumps various VIF and VIFcode processing data.
nl_NL: Dumpt verschillende VIF- en VIFcode verwerkingsgegevens.

en: Duplicate ...
nl_NL: Dupliceren ....

en: Duplicate memory card
nl_NL: Geheugenkaart dupliceren

en: E&xit
nl_NL: S&luiten

en: EE Cycle Skipping [Not Recommended]
nl_NL: EE Cyclus Overslaan [Niet aanbevolen]

en: EE Cyclerate [Not Recommended]
nl_NL: EE Kloksnelheid [Niet aanbevolen]

en: EE timing hack - Multi purpose hack. Try if all else fails.
nl_NL: EE timing hack - Multi-purpose hack. Probeer als al het andere faalt.

en: EE/FPU Advanced Recompiler Options
nl_NL: EE/FPU Geavanceerde Recompileropties

en: Eject
nl_NL: Uitwerpen

en: Eject the card from this port
nl_NL: Werp de kaart uit deze poort

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Emulation &Settings
nl_NL: Emulatie&instellingen

en: Emulation Settings - %s
nl_NL: Emulatie-instellingen - %s

en: Enable &Cheats
nl_NL: Inschakelen &Cheats

en: Enable &Host Filesystem
nl_NL: Inschakelen &Host Bestandssysteem

en: Enable &Recording Tools
nl_NL: Inschakelen &Opnametools

en: Enable &Widescreen Patches
nl_NL: Inschakelen &Breedbeeld Patches

en: Enable EE Cache (Slower)
nl_NL: Schakel EE Cache in (Langzamer)

en: Enable INTC Spin Detection
nl_NL: INTC Spin-detectie inschakelen

en: Enable Trace Logging
nl_NL: Inschakelen van Trace Loggen

en: Enable Wait Loop Detection
nl_NL: Wachtlusdetectie inschakelen

en: Enable fast CDVD
nl_NL: Snelle CDVD inschakelen

en: Enable manual game fixes [Not recommended]
nl_NL: Inschakelen van handmatige spelfixes [Niet aanbevolen]

en: Enable speedhacks
nl_NL: Snelheidshacks inschakelen

en: Enable the GIF FIFO (slower but needed for Hotwheels, Wallace and Gromit, DJ Hero)
nl_NL: Inschakelen van GIF FIFO (langzamer maar benodigd voor Hotwheels, Wallace en Gromit, DJ Hero)

en: Enables all log source filters.
nl_NL: Schakelt alle logbronfilters in.

en: Enabling Widescreen Patches may occasionally cause issues.
nl_NL: Het inschakelen van breedbeeldpatches kan af en toe problemen veroorzaken.

en: Enumerating available plugins...
nl_NL: Beschikbare plugins opsommen...

en: Error (%s)
nl_NL: Fout (%s)

en: Error while parsing either NTSC or PAL framerate settings.  Settings must be valid floating point numerics.
nl_NL: Fout tijdens het verwerken van NTSC- of PAL-framerateinstellingen.  Instellingen moeten geldige kommagetallen zijn.

en: Error: Rename could not be completed.
nl_NL: Fout: hernoemen kon niet worden voltooid.

en: Error: The configured ISO file does not exist.  Click OK to select a new ISO source for CDVD.
nl_NL: Fout: Het geconfigureerde ISO-bestand bestaat niet.  Klik op OK om een nieuwe ISO-bron voor CDVD te selecteren.

en: Error: The directory for the memory card could not be created.
nl_NL: Fout: de map voor de geheugenkaart kon niet worden aangemaakt.

en: Error: The memory card could not be created.
nl_NL: Fout: de geheugenkaart kon niet worden aangemaakt.

en: Executing PS2 Virtual Machine...
nl_NL: Voert PS2 Virtuele Machine Uit...

en: Execution of EE cache instructions.
nl_NL: Uitvoering van EE cache-instructies.

en: Exit PCSX2?
nl_NL: PCSX2 afsluiten?

en: Extra + Preserve Sign
nl_NL: Extra + Behoud Teken

en: FFX videos fix - Fixes bad graphics overlay in FFX videos.
nl_NL: FFX-video's fix - Corrigeert slechte grafische overlay in FFX-cutscenes.

en: FMV Aspect Ratio Override:
nl_NL: Cutscene (FMV) Beeldverhouding:

en: FPU Compare Hack - For Digimon Rumble Arena 2.
nl_NL: FPU Vergelijk Hack - Voor Digimon Rumble Arena 2.

en: FPU Multiply Hack - For Tales of Destiny.
nl_NL: FPU Vermenigvuldiging Hack - Voor Tales of Destiny.

en: FPU Negative Div Hack - For Gundam games.
nl_NL: FPU Negatief Deel Hack - Voor Gundam-spellen.

en: Failed to overwrite existing settings file; permission was denied.
nl_NL: Kan bestaand instellingenbestand niet overschrijven; toestemming werd geweigerd.

en: Failed: %s
nl_NL: Mislukt: %s

en: Failed: Can only duplicate an existing card.
nl_NL: Mislukt: kan alleen een bestaande kaart dupliceren.

en: Fast disc access, less loading times. [Not Recommended]
nl_NL: Snelle schijftoegang, minder laadtijden. [Niet Aanbevolen]

en: File Path
nl_NL: Plaats bestand

en: File name already exists
nl_NL: Bestandsnaam bestaat al

en: File name empty or too short
nl_NL: Bestandsnaam leeg of te kort

en: File name outside of required directory
nl_NL: Bestandsnaam buiten de vereiste map

en: File not found.
nl_NL: Bestand is niet gevonden.

en: File...
nl_NL: Bestand...

en: Fit to Window/Screen
nl_NL: Aanpassen aan Venster/Scherm

en: Fits a lot of log in a microcosmically small area.
nl_NL: Past veel logs in een microkosmisch klein gebied.

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder [experimental]
nl_NL: Map [experimenteel]

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: For running raw PS2 binaries directly
nl_NL: Om ruwe PS2-binaries direct uit te voeren

en: For troubleshooting potential bugs in the MTGS only, as it is potentially very slow.
nl_NL: Alleen voor oplossen van mogelijke bugs in de MTGS, omdat dit mogelijk erg langzaam is.

en: Formatted
nl_NL: Geformatteerd

en: Frame Skipping
nl_NL: Frameskipping

en: Framelimiter
nl_NL: Framebegrenzer

en: Frames to Draw
nl_NL: Frames te tekenen

en: Frames to Skip
nl_NL: Frames over te slaan

en: Full
nl_NL: Volledig

en: GS Window
nl_NL: GS-venster

en: Game Fixes
nl_NL: Spelfixes

en: Gamefixes
nl_NL: Spelfixes

en: Gamepad activity on the SIO.
nl_NL: Gamepad-activiteit op de SIO.

en: Games that need this hack to boot:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2
nl_NL: Spellen die deze hack nodig hebben om te starten:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause bad graphics... [Recommended]
nl_NL: Goede Versnelling en Hoge Compatibiliteit; kan slechte graphics veroorzaken... [Aanbevolen]

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause hanging... [Recommended if 3+ cores]
nl_NL: Goede Versnelling en Hoge Compatibiliteit; kan vastlopers veroorzaken [Aanbevolen bij 3+ cores]

en: Hide window when paused
nl_NL: Venster verbergen bij pauzeren

en: Huge speedup for some games, with almost no compatibility side effects. [Recommended]
nl_NL: Enorme versnelling voor sommige spellen, met bijna geen compatibiliteitseffecten. [Aanbevolen]

en: I'm givin' her all she's got, Captain!
nl_NL: Ik geef alles wat ze heeft, kapitein!

en: IPU activity: hardware registers, decoding operations, DMA status, etc.
nl_NL: IPU-activiteit: hardwareregisters, decodeerbewerkingen, DMA-status, enz.

en: ISO &Selector
nl_NL: ISO-&Kiezer

en: ISO file not found!
nl_NL: ISO-bestand niet gevonden!

en: If loading from an ISO image, this error may be caused by an unsupported ISO image type or a bug in PCSX2 ISO image support.
nl_NL: Bij het laden van een ISO-image, kan deze fout worden veroorzaakt door een niet-ondersteund ISO-imagetype of een fout in de PCSX2 ISO-imageondersteuning.

en: Ignore
nl_NL: Negeren

en: Ignore DMAC writes when it is busy.
nl_NL: Negeer DMAC-schrijven als het bezet is.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Existing Settings?
nl_NL: Bestaande instellingen importeren?

en: In case you have a really high res display.
nl_NL: In het geval dat u een zeer hoge resolutie beeldscherm heeft.

en: Includes idle event processing and some other uncommon event usages.
nl_NL: Omvat de verwerking van inactieve gebeurtenissen en enkele andere ongebruikelijke eventgebruiken.

en: Initializing...
nl_NL: Initialiseren...

en: Insert ...
nl_NL: Inwerpen ...

en: Insert card
nl_NL: Kaart insteken

en: Insert this card to a port ...
nl_NL: Plaats deze kaart in een poort ...

en: Internal Memorycard Plugin failed to initialize.
nl_NL: Interne geheugenkaart-plugin kan niet worden geïnitialiseerd.

en: Interpreter only; provided for diagnostic
nl_NL: Alleen Interpreter; voorzien voor diagnostiek

en: Invalid window dimensions specified: Size cannot contain non-numeric digits! >_<
nl_NL: Ongeldige vensterafmeting opgegeven: Grootte mag geen niet-numerieke cijfers bevatten! >_<

en: IsoFile
nl_NL: IsoBestand

en: It is an error to drop multiple files onto a %s window.  One at a time please, thank you.
nl_NL: Het is een fout om meerdere bestanden in een %s-venster te plaatsen. Eén voor één alstublieft, dank u.

en: It's what I use (the programmer guy).
nl_NL: Het is wat ik gebruik (de programmeurman).

en: Its nice and readable.
nl_NL: Het is mooi en leesbaar.

en: Language Selector
nl_NL: Taalkiezer

en: Language selector
nl_NL: Taalkiezer

en: Last Modified
nl_NL: Laatst Gewijzigd

en: License
nl_NL: Licensie

en: Load State
nl_NL: Moment laden

en: Loading PS2 system plugins...
nl_NL: PS2-systeemplugins laden...

en: Loads virtual machine state backup for current slot.
nl_NL: Laadt backup voor staat/moment van de virtuele machine in van het huidige slot.

en: Location:
nl_NL: Locatie:

en: Logs events as they are passed to the PS2 virtual machine.
nl_NL: Logt gebeurtenissen zoals deze worden doorgegeven aan de PS2 virtuele machine.

en: Logs manual protection, split blocks, and other things that might impact performance.
nl_NL: Hiermee logt u handmatige beveiliging, gesplitste blokken en andere dingen die de prestaties kunnen beïnvloeden.

en: Logs only DMA-related registers.
nl_NL: Hiermee logt u alleen DMA-gerelateerde registers.

en: Logs only unknown, unmapped, or unimplemented register accesses.
nl_NL: Hiermee logt u alleen onbekende, niet-toegewezen of niet-geïmplementeerde registertoegangen.

en: Low compatibility warning: Yes it's very big, but may not work with many games.
nl_NL: Waarschuwing voor lage compatibiliteit: Ja, het is zeer groot, maar het werkt mogelijk niet met veel spellen.

en: Make this language my default right now!
nl_NL: Maak deze taal mijn standaard!

en: Makes the specified ISO image the CDVD source.
nl_NL: Maakt de opgegeven ISO-image de CDVD-bron.

en: Manually select an ISO upon boot ignoring the selection from recent ISO list.
nl_NL: Selecteer handmatig een ISO bij starten en negeer de recente selectie ISO lijst.

en: Memory Card conversion failed for unknown reasons.
nl_NL: Geheugenkaartomzetting is mislukt om onbekende redenen.

en: Memory card '%s' duplicated to '%s'.
nl_NL: Geheugenkaart '%s' gedupliceerd naar '%s'.

en: MemoryCard Manager
nl_NL: Geheugenkaartbeheer

en: Memorycard reads, writes, erases, terminators, and other processing.
nl_NL: Geheugenkaart lezen, schrijven, wissen, terminators en andere verwerking.

en: Moderate speedup for some games, with no known side effects. [Recommended]
nl_NL: Matige snelheidsverhoging voor sommige spellen, zonder bekende bijwerkingen. [Aanbevolen]

en: Modify hardware emulation settings regulated by the PCSX2 core virtual machine.
nl_NL: Wijzig hardware-emulatie-instellingen geregeld door de PCSX2 kern virtuele machine.

en: Modify window and appearance options, including aspect ratio.
nl_NL: Wijzig de venster- en uiterlijkopties, inclusief de beeldverhouding.

en: Mostly Harmful
nl_NL: Meestal Schadelijk

en: NTSC Framerate:
nl_NL: NTSC Verversingssnelheid:

en: Nearest
nl_NL: Dichtstbijzijnde

en: Negative
nl_NL: Negatief

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Vector Unit recompiler with much improved compatibility. Recommended.
nl_NL: Nieuwe Vectoreenheid-recompiler met veel verbeterde compatibiliteit. Aanbevolen.

en: New memory card:
nl_NL: Nieuwe geheugenkaart:

en: No
nl_NL: Nee

en: No emulation state is active; cannot suspend or resume.
nl_NL: Geen emulatiestaat actief; kan niet opschorten of hervatten.

en: No plugin loaded
nl_NL: Geen plugin geladen

en: No reason given.
nl_NL: Geen reden gegeven.

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Normal and Turbo limit rates skip frames.  Slow motion mode will still disable frameskipping.
nl_NL: Normale en Turbo-limietwaarden voor frameskipping.  In Slow motion-modus wordt frameskipping nog steeds uitgeschakeld.

en: OPH Flag hack - Try if your game freezes showing the same frame.
nl_NL: OPH Flag hack - Probeer als uw spel bevriest en hetzelfde frame laat zien.

en: Off (Default)
nl_NL: Uit

en: Oh noes! Out of memory!
nl_NL: Oh nee! Het RAM-geheugen is vol!

en: Open an explorer window to this folder.
nl_NL: Open een Verkenner-venster met deze map.

en: Open in Explorer
nl_NL: Openen in Verkenner

en: Opens the %s plugin's advanced settings dialog.
nl_NL: Opent het dialoogvenster voor geavanceerde instellingen van %s-plugin.

en: Other Hacks
nl_NL: Andere Hacks

en: Overwrite
nl_NL: Overschrijven

en: PAL Framerate:
nl_NL: PAL Verversingssnelheid:

en: PCSX2 Error: Hardware Deficiency
nl_NL: PCSX2 Error: Hardware Ontoereikend

en: PCSX2 First Time configuration
nl_NL: PCSX2 Beginsconfiguratie

en: PCSX2 Message
nl_NL: PCSX2 Bericht

en: PCSX2 Recompiler Error(s)
nl_NL: PCSX2 Recompiler Fout(en)

en: PCSX2 Unresponsive Thread
nl_NL: PCSX2-Thread reageert niet

en: PCSX2 has been installed as a portable application but cannot run due to the following errors:
nl_NL: PCSX2 is geïnstalleerd als een mobiele toepassing, maar kan niet worden uitgevoerd vanwege de volgende fouten:

en: PS2 BIOS Error
nl_NL: PS2 BIOS Fout

en: PS2 Port
nl_NL: PS2-Poort

en: Parse error
nl_NL: Ontleedfout

en: Path does not exist
nl_NL: Pad bestaat niet

en: Path:
nl_NL: Map:

en: Paus&e
nl_NL: Pauz&eren

en: Pause/Resume
nl_NL: Pauzeren/Hervatten

en: Performs just-in-time binary translation of 32-bit MIPS-I machine code to x86.
nl_NL: Voert een just-in-time binaire vertaling uit van 32-bit MIPS-I machinecode naar x86.

en: Performs just-in-time binary translation of 64-bit MIPS-IV machine code to x86.
nl_NL: Voert een just-in-time binaire vertaling uit van 64-bit MIPS-IV machinecode naar x86.

en: Permanently delete this memory card from disk (all contents are lost)
nl_NL: Verwijder deze geheugenkaart definitief van de schijf (alle inhoud is verloren)

en: Permission denied while trying to open file, likely due to insufficient user account rights.
nl_NL: Toegang geweigerd bij poging om bestand te openen, waarschijnlijk wegens onvoldoende gebruikersrechten.

en: Play
nl_NL: Speel

en: Please be aware that PCSX2's input recording features are still very much a work-in-progress.
    As a result, there may be unforeseen bugs, performance implications and instability with certain games.
    
    These tools are provided as-is and should be enabled under your own discretion.
nl_NL: Opgelet dat PCSX2 invoerfuncties nog steeds niet af zijn. Dus er kunnen onvoorziene bugs, en andere effecten op de prestaties op spellen.
    
    Deze tools zijn je eigen verantwoordelijkheid als je ze ingeschakeld.

en: Please select a valid plugin for the %s.
nl_NL: Selecteer een geldige plugin voor de %s.

en: Plugin Override Error - %s
nl_NL: Plugin-omzeilfout - %s

en: Plugins Search Path:
nl_NL: Plugins Zoekpad:

en: Port-%u / Multitap-%u--Port-1
nl_NL: Poort-%u / Multitap-%u--Poort-1

en: Portable mode error - %s
nl_NL: Mobiele modus fout - %s

en: Positive
nl_NL: Positief

en: Preload TLB hack to avoid tlb miss on Goemon
nl_NL: Voorlaad TLB-hack om Goemon tlb missers te voorkomen

en: Preset:
nl_NL: Voorinstelling:

en: Press OK to close %s.
nl_NL: Druk op OK om %s te sluiten.

en: Press OK to use the default configured plugin, or Cancel to close %s.
nl_NL: Druk op OK om de standaard geconfigureerde plugin te gebruiken, of op Annuleren om %s te sluiten.

en: Press Ok to go to the BIOS Configuration Panel.
nl_NL: Druk op OK om naar het BIOS-configuratiescherm te gaan.

en: Pretty slow; provided for diagnostic purposes only.
nl_NL: Vrij langzaam; alleen voor diagnostische doeleinden.

en: Quite possibly the slowest thing in the universe.
nl_NL: Misschien wel het langzaamste ding in het universum.

en: R&esume
nl_NL: H&ervatten

en: Re&fresh List
nl_NL: Lijst &Vernieuwen

en: Readme / FAQ
nl_NL: Leesmij / Veelgestelde Vragen

en: Refresh list
nl_NL: Lijst Verversen

en: Rename ...
nl_NL: Hernoemen ...

en: Rename memory card
nl_NL: Wijzig naam van geheugenkaart

en: Rename this memory card ...
nl_NL: Hernoem deze geheugenkaart ...

en: Reset all settings?
nl_NL: Opnieuw instellingen van alle instellingen?

en: Restore Defaults
nl_NL: Standaardwaarden Herstellen

en: Restore default source filters.
nl_NL: Standaard bronfilters herstellen.

en: Resumes the suspended emulation state.
nl_NL: Hervat de geschorste emulatiestaat.

en: Retry
nl_NL: Opnieuw Proberen

en: Round Mode
nl_NL: Afrondmodus

en: SSE2 extensions are not available.  PCSX2 requires a cpu that supports the SSE2 instruction set.
nl_NL: SSE2-extensies zijn niet beschikbaar. PCSX2 vereist een cpu die de SSE2-instructieset ondersteunt.

en: SYSCALL and DECI2 activity.
nl_NL: SYSCALL en DECI2 activiteit.

en: SYSCALL and IRX activity.
nl_NL: SYSCALL en IRX-activiteit.

en: Safe (Default)
nl_NL: Veilige keuze (standaard)

en: Safely pauses emulation and preserves the PS2 state.
nl_NL: Schakelt emulatie veilig uit en bewaart de PS2-staat.

en: Safest (No hacks)
nl_NL: Veiligste keuze (Geen hacks)

en: Save &As...
nl_NL: Opslaan &Als...

en: Save State
nl_NL: Moment opslaan

en: Save dialog screenshots to...
nl_NL: Bewaar dialoogscreenshots op...

en: Save log contents to file
nl_NL: Sla de loginhoud op in bestand

en: Save log question
nl_NL: Logvraag opslaan

en: Saves a snapshot of this settings panel to a PNG file.
nl_NL: Slaat een snapshot van dit instellingenpaneel op in een PNG-bestand.

en: Savestates:
nl_NL: Savemomenten:

en: Scratchpad's MFIFO activity.
nl_NL: MFIFO-activiteit van Kladblok.

en: Screenshot
nl_NL: Printscreen sherm

en: Select ELF file...
nl_NL: Selecteer ELF-bestand...

en: Select a BIOS rom:
nl_NL: Selecteer een BIOS-rom:

en: Select a document root for %s
nl_NL: Selecteer een documentbron voor %s

en: Select a folder for %s settings
nl_NL: Selecteer een map voor %s instellingen

en: Select a folder for Snapshots
nl_NL: Kies een map voor Snapshots

en: Select a folder for logs/dumps
nl_NL: Kies een map voor logs/dumps

en: Select a folder with PCSX2 plugins
nl_NL: Selecteer een map met PCSX2-plugins

en: Select a name for the duplicate
    ( '.ps2' will be added automatically)
nl_NL: Selecteer een naam voor het duplicaat
    ('.ps2' wordt automatisch toegevoegd)

en: Select a new name for the memory card '%s'
    ( '.ps2' will be added automatically)
nl_NL: Selecteer een nieuwe naam voor de geheugenkaart '%s'
    ('.ps2' wordt automatisch toegevoegd)

en: Select a target port for '%s'
nl_NL: Selecteer een doelpoort voor '%s'

en: Select disc image, compressed disc image, or block-dump...
nl_NL: Selecteer een schijfimage, een gecomprimeerde schijfimage of een blok-dump ...

en: Select file name:
nl_NL: Selecteer bestandsnaam:

en: Select folder for Cheats
nl_NL: Kies map voor Cheats

en: Select folder for Savestates
nl_NL: Kies map voor Savemomenten

en: Select folder with PS2 BIOS roms
nl_NL: Selecteer map met PS2-BIOS roms

en: Select folder with PS2 memory cards
nl_NL: Selecteer map met PS2-geheugenkaarten

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Show about dialog
nl_NL: Toon over dialoog

en: Shows DECI2 debugging logs (EE processor)
nl_NL: Toont DECI2 debugging logs (EE-processor)

en: Shows PCSX2 developer logs
nl_NL: Toon PCSX2-ontwikkelaarlogboeken

en: Shows detailed controller input values for port 1, every frame
nl_NL: Toont in detail de input waarden voor poort 1 bij elk beeld

en: Shows disk read activity
nl_NL: Toont schijf-leesactiviteit

en: Shows recording related logs and information
nl_NL: Toont relevante opgenomen logs en informatie

en: Shows strings printed to the system output stream.
nl_NL: Toont regels die zijn afgedrukt naar de systeemuitvoerstroom.

en: Shows the game developer's logging text (EE processor)
nl_NL: Toont de logtekst van de spelontwikkelaar (EE-processor)

en: Shows the game developer's logging text (IOP processor)
nl_NL: Toont de logtekst van de spelontwikkelaar (IOP-processor)

en: Shut&down
nl_NL: Uit&schakelen

en: Shutdown PS2 virtual machine?
nl_NL: PS2 virtuele machine afsluiten?

en: Simulate VIF1 FIFO read ahead. Fixes slow loading games.
nl_NL: Simuleer VIF1 FIFO voorlezen. Lost traag ladende spellen op.

en: Skip MPEG hack - Skips videos/FMVs in games to avoid game hanging/freezes.
nl_NL: MPEG Overslaan Hack - Slaat video's/FMV's in spellen over, zodat spellen niet vastlopen/bevriezen.

en: Skip when on Turbo only (TAB to enable)
nl_NL: Alleen overslaan tijdens Turbo (TAB om in te schakelen)

en: Slot %d - Empty
nl_NL: Slot %d - Leeg

en: Slot %d - Unknown Time
nl_NL: Slot %d - Onbekende Tijd

en: Slow Motion Adjust:
nl_NL: Slow Motion Aanpassing:

en: Speedhacks
nl_NL: Snelheidshacks

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard (4:3)
nl_NL: Standaard (4:3)

en: Start Recording
nl_NL: Begin Opname

en: Stop Recording
nl_NL: Stop opname

en: Store memory card contents in the host filesystem instead of a file.
nl_NL: Bewaar de inhoud van de geheugenkaart in het hostbestandssysteem, in plaats van een bestand.

en: Success
nl_NL: Succes

en: Swap Disc
nl_NL: Schijf Verwisselen

en: Switch to GSdx software rendering when an FMV plays
nl_NL: Schakel naar GSdx-softwarerendering wanneer een FMV wordt afgespeeld

en: Switch to User Documents Mode
nl_NL: Schakel over naar Gebruikersdocumentenmodus

en: Terminate
nl_NL: Beëindigen

en: The MTGS thread has become unresponsive while waiting for the GS plugin to open.
nl_NL: De MTGS-thread reageert niet meer wegens wachten op het openen van de GS-plug-in.

en: The Operating-System prevents this file from being created
nl_NL: Het besturingssysteem houdt het maken van dit bestand tegen

en: The PS2 BIOS could not be loaded.  The BIOS has not been configured, or the configuration has been corrupted.  Please re-configure.
nl_NL: De PS2-BIOS kan niet worden geladen.  De BIOS is niet geconfigureerd, of de configuratie is beschadigd.  Stel opnieuw in.

en: The configured %s plugin file is not a valid dynamic library
nl_NL: Het geconfigureerde %s plugin-bestand is geen geldige dynamische bibliotheek

en: The configured %s plugin file was not found
nl_NL: Het geconfigureerde %s plugin-bestand is niet gevonden

en: The configured %s plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
nl_NL: De geconfigureerde %s plugin is geen PCSX2-plugin, of is bedoeld voor een oudere niet-ondersteunde versie van PCSX2.

en: The configured BIOS file does not exist.  Please re-configure.
nl_NL: Het geconfigureerde BIOS-bestand bestaat niet.  Stel opnieuw in.

en: The following folders are missing and cannot be created:
nl_NL: De volgende mappen ontbreken en kunnen niet worden gemaakt:

en: The following folders exist, but are not writable:
nl_NL: De volgende mappen bestaan, maar zijn niet schrijfbaar:

en: The plugin reports that your hardware or software/drivers are not supported.
nl_NL: De plugin meldt dat uw hardware of software/stuurprogramma's niet worden ondersteund.

en: The popup will not be shown again.  This setting can be undone from the settings panels.
nl_NL: De pop-up wordt niet meer getoond. Deze instelling kan ongedaan worden gemaakt vanuit de instellingenpanelen.

en: The savestate cannot be loaded, as it appears to be corrupt or incomplete.
nl_NL: De savestaat kan niet worden geladen, omdat deze beschadigd of incompleet lijkt.

en: The savestate was not properly saved. The temporary file was created successfully but could not be moved to its final resting place.
nl_NL: Het savemoment is niet goed opgeslagen. Het tijdelijke bestand is met succes gemaakt, maar kon niet worden verplaatst naar zijn uiteindelijke rustplaats.

en: The selected %s plugin failed to load.
    
    Reason: %s
nl_NL: De geselecteerde %s plugin kan niet worden geladen.
    
    Reden: %s

en: The selected BIOS file is not a valid PS2 BIOS.  Please re-configure.
nl_NL: Het geselecteerde BIOS-bestand is geen geldig PS2-BIOS.  Stel opnieuw in.

en: There is no active virtual machine state to download or save.
nl_NL: Er is geen actieve virtuele machinestaat om te downloaden of op te slaan.

en: This file is not a valid PCSX2 savestate.  See the logfile for details.
nl_NL: Dit bestand is geen geldige PCSX2-savemoment(savestate).  Zie het logbestand voor details.

en: This is the standard Sony-provisioned size PSX memory card, only compatible with PSX games.
nl_NL: Dit is de standaard door Sony geleverde PSX-geheugenkaart, alleen compatibel met PSX-spellen.

en: This is the standard Sony-provisioned size, and is supported by all games and BIOS versions.
nl_NL: Dit is de standaard door Sony geleverde maat en wordt ondersteund door alle spellen en BIOS-versies.

en: This memory card is required by PSX games. It is not compatible with PS2 games.
nl_NL: Deze geheugenkaart is vereist voor PSX-spellen. Het is niet compatibel met PS2-spellen.

en: This savestate cannot be loaded because it is not a valid gzip archive.  It may have been created by an older unsupported version of PCSX2, or it may be corrupted.
nl_NL: Deze savemoment kan niet worden geladen omdat het geen geldig gzip-archief is.  Mogelijk is deze gemaakt door een oudere niet-ondersteunde versie van PCSX2, of beschadigd.

en: This savestate cannot be loaded due to missing critical components.  See the log file for details.
nl_NL: Deze savemoment (savestate) kan niet worden geladen wegens ontbrekende kritieke componenten.  Zie het logbestand voor details.

en: This setting may require administration privileges from your operating system, depending on how your system is configured.
nl_NL: Deze instelling vereist mogelijk beheerdersbevoegdheden van uw besturingssysteem, afhankelijk van hoe uw systeem is geconfigureerd.

en: This target type is not supported!
nl_NL: Dit doeltype wordt niet ondersteund!

en: This will clear the ISO list. If an ISO is running it will remain in the list. Continue?
nl_NL: Hiermee wordt de ISO-lijst gewist. Als een ISO actief is blijft deze in de lijst staan. Doorgaan?

en: Threading activity: start, detach, sync, deletion, etc.
nl_NL: Activiteit threaden: starten, losmaken, synchroniseren, verwijderen, etc.

en: To:
nl_NL: Naar:

en: Trace Logging
nl_NL: Trace Loggen

en: Trace logs are all written to emulog.txt.  Toggle trace logging at any time using F10.
nl_NL: Trace logs worden allemaal geschreven naar emulog.txt.  Schakel Trace Loggen op elk gewenst moment in met F10.

en: Tracks all EE counters events and some counter register activity.
nl_NL: Volgt alle EE-teller gebeurtenissen en enkele teller registeractiviteit.

en: Tracks all IOP counters events and some counter register activity.
nl_NL: Volgt alle IOP-teller gebeurtenissen en enkele teller registeractiviteit.

en: Try to remove the file called "portable.ini" from your installation directory manually.
nl_NL: Probeer het bestand met de naam "portable.ini" handmatig uit uw installatiemap te verwijderen.

en: Turbo Adjust:
nl_NL: Turbo Aanpassing:

en: Unexpected end of file or stream encountered.  File is probably truncated or corrupted.
nl_NL: Onverwacht einde van bestand of plaats aangetroffen.  Bestand is waarschijnlijk afgekapt of beschadigd.

en: Unloaded Plugin
nl_NL: Ongeladen Plugin

en: Unrecognized ISO image file format
nl_NL: Onherkendbare ISO bestandsformaat

en: Use NTFS compression when creating this card.
nl_NL: Gebruik NTFS-compressie bij het aanmaken van deze kaart.

en: Use Synchronized MTGS
nl_NL: Gebruik gesynchroniseerde MTGS

en: Use at your own risk.  Erratic memory card behavior is possible (though unlikely).
nl_NL: Gebruik op eigen risico.  Onjuist gedrag van de geheugenkaart is mogelijk (hoewel onwaarschijnlijk).

en: Use default setting
nl_NL: Gebruik standaardinstelling

en: Use fast boot to skip PS2 startup and splash screens
nl_NL: Gebruik snelstart om PS2 opstart en splash-schermen over te slaan

en: Use this to boot into your virtual PS2's BIOS configuration.
nl_NL: Gebruik dit om op te starten naar de BIOS-configuratie van uw virtuele PS2.

en: Useful for diagnosing bugs or clamping issues in the new mVU recompiler.
nl_NL: Handig voor het opsporen van fouten of afklemproblemen in de nieuwe mVU-recompiler.

en: Useful for running benchmarks. Toggle this option in-game by pressing F4.
nl_NL: Handig voor het uitvoeren van benchmarks. Schakel deze optie ingame in door op F4 te drukken.

en: User Documents (recommended)
nl_NL: Gebruikersdocumenten (aanbevolen)

en: Usermode Selection
nl_NL: Gebruikersmodeselectie

en: Uses an external plugin as the CDVD source.
nl_NL: Gebruikt een externe plugin als CDVD-bron.

en: VU Add Hack - Fixes Tri-Ace games boot crash.
nl_NL: Toevoegen VU Hack - Lost opstartcrashes van Tri-Ace-spellen op.

en: VU Clip Flag Hack - For Persona games (SuperVU recompiler only!)
nl_NL: VU Clip Flag Hack - Voor Persona-spellen (alleen SuperVU-recompiler!)

en: VU I bit Hack avoid constant recompilation (Crash Tag Team Racing)
nl_NL: VU I bit Hack vermijdt constante hercompilatie (Crash Tag Team Racing)

en: VU I bit Hack avoid constant recompilation (Scarface The World Is Yours)
nl_NL: VU I bit Hack vermijdt constante hercompilatie (Scarface The World Is Yours)

en: VU XGkick Hack - For Erementar Gerad.
nl_NL: VU XGkick Hack - Voor Erementar Gerad.

en: VU0 / VU1 Advanced Recompiler Options
nl_NL: VU0 / VU1 Geavanceerde Recompileropties

en: VUs
nl_NL: VU's

en: Vector Unit Interpreter. Slow and not very compatible. Only use for diagnostics.
nl_NL: Vectoreenheid-interpreter. Traag en niet erg compatibel. Alleen gebruiken voor diagnostiek.

en: Very Aggressive
nl_NL: Zeer Agressief

en: Virtual Pad (Port 1)
nl_NL: Virtuele Pad (Poort 1)

en: Virtual Pad (Port 2)
nl_NL: Virtuele Pad (Poort 2)

en: Virtual memory mapping failure!  Your system may have conflicting device drivers, services, or may simply have insufficient memory or resources to meet PCSX2's lofty needs.
nl_NL: Virtuele geheugentoewijzing mislukt!  Uw systeem kan conflicterende stuurprogramma's of systeemtoepassingen hebben, of simpelweg onvoldoende geheugen of bronnen voor de hoge eisen van PCSX2.

en: Wait for Vsync on refresh:
nl_NL: Wacht op Vsync bij verversen:

en: Waiting for task...
nl_NL: Wachten op taak...

en: Waiting for tasks...
nl_NL: Wachten op taken...

en: Warning!  System plugins have not been loaded.  PCSX2 may be inoperable.
nl_NL: Waarschuwing! Systeem-plugins zijn niet geladen.  PCSX2 werkt mogelijk niet.

en: Warning! Valid BIOS has not been selected. PCSX2 may be inoperable.
nl_NL: Waarschuwing! Geen geldige BIOS geselecteerd. PCSX2 werkt mogelijk niet.

en: Warning: Trace logging is typically very slow, and is a leading cause of 'What happened to my FPS?' problems. :)
nl_NL: Waarschuwing: Inschakelen van trace loggen is meestal erg traag, en de meest voorkomende oorzaak van 'Wat is er met mijn FPS gebeurd?'-problemen. :)

en: Welcome to PCSX2!
nl_NL: Welkom bij PCSX2!

en: Widescreen (16:9)
nl_NL: Breedbeeld (16:9)

en: Wipes all internal VM states and shuts down plugins.
nl_NL: Wist alle interne VM-statussen en sluit plugins af.

en: Write time is %s %s.
nl_NL: Schrijftijd is %s %s.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You have dropped the following ELF binary into %s:
nl_NL: U heeft de volgende ELF-binary laten vallen in %s:

en: You have dropped the following ISO image into %s:
nl_NL: U heeft de volgende ISO-image laten vallen in %s:

en: You have selected the following ISO image into PCSX2:
nl_NL: U hebt de volgende ISO-image geselecteerd in PCSX2:

en: You've selected to switch the CDVD source from %s to %s.
nl_NL: U hebt gekozen om de CDVD-bron van %s naar %s te veranderen.

en: [-- No unused cards --]
nl_NL: [-- In gebruik kaarten --]

en: [-- Unused cards --]
nl_NL: [-- Ongebruikte kaarten --]

en: [Unnamed or unknown]
nl_NL: [Onbenoemd of onbekend]

en: boots an empty DVD tray; use to enter the PS2 system menu
nl_NL: start op met lege dvd-lade; gebruik om PS2-systeemmenu te openen

en: boots from the CDVD plugin (overrides IsoFile parameter)
nl_NL: start op van de CDVD-plugin (omzeilt IsoFile-parameter)

en: changes the configuration file path
nl_NL: wijzigt het pad(locatie) van het configuratiebestand

en: disables all speedhacks
nl_NL: schakelt alle snelheidshacks uit

en: disables display of the gui while running games
nl_NL: schakelt weergave van de gui uit tijdens het uitvoeren van spellen

en: disables fast booting
nl_NL: schakelt snel opstarten uit

en: displays this list of command line options
nl_NL: geeft deze lijst met commandline-opties weer

en: enables portable mode operation (requires admin/root access)
nl_NL: schakelt mobiele moduswerking in (vereist admin/roottoegang)

en: executes an ELF image
nl_NL: voert een ELF-image uit

en: executes an IRX image
nl_NL: voert een IRX-image uit

en: forces %s to start the First-time Wizard
nl_NL: dwingt %s om het  Begin Wizard te starten

en: forces the program log/console to be visible
nl_NL: dwingt het programmalog/console om zichtbaar te zijn

en: panel
nl_NL: paneel

en: passes the specified space-delimited string of launch arguments to the game
nl_NL: geeft bepaalde startargumenten  door spaties gescheiden reeks door aan het spel

en: specifies the PCSX2 configuration file to use
nl_NL: specificeert het te gebruiken PCSX2-configuratiebestand

en: specify the file to use as the %s plugin
nl_NL: specificeer het bestand dat moet worden gebruikt als de %s-plugin

en: update options to ease profiling (debug)
nl_NL: update opties om profilering te vergemakkelijken (debug)

en: use fullscreen GS mode
nl_NL: gebruik GS-modus op volledig scherm

en: use the specified comma or pipe-delimited list of gamefixes.
nl_NL: gebruik de opgegeven door komma of sluizen gescheiden spelfixeslijst.

en: use windowed GS mode
nl_NL: gebruik GS-modus in venster

en: when nogui - prompt before exiting on suspend
nl_NL: bij nogui - geef melding voor sluiten bij onderbreking
